Hanımlara Özel > El işleri

bebek yeleği

(1/2) > >>

leyla:
çok hoş bir yelek modeli daha aralara yaptığım işlemeler yeleğe renk kattı

bu yeleğin renkleri çok güzel oldu pembe ve beyazın birbirine olan muhteşem uyumu birde modelin güzelliği yeleğe ayrı bir albeni kattı bebeklere zevkle giydirebileceğiniz bir model.güle güle giysin bebişimiz

elimdeki işler bitince hemen sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar sizden aldığım yorumlar beni motive ediyor hepinize çok teşekkür ediyorum.bu yeleğimide şimdi bitirdim ve hemen size sundum :)

yeni bitirdiğim yeleğim nasıl olmuş ama arkadaşlar

BentSahra:

--- Alıntı yapılan: leyla - 24 Temmuz 2009, 23:04:19 --- çok hoş bir yelek modeli daha aralara yaptığım işlemeler yeleğe renk kattı

bu yeleğin renkleri çok güzel oldu pembe ve beyazın birbirine olan muhteşem uyumu birde modelin güzelliği yeleğe ayrı bir albeni kattı bebeklere zevkle giydirebileceğiniz bir model.güle güle giysin bebişimiz

elimdeki işler bitince hemen sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar sizden aldığım yorumlar beni motive ediyor hepinize çok teşekkür ediyorum.bu yeleğimide şimdi bitirdim ve hemen size sundum :)

yeni bitirdiğim yeleğim nasıl olmuş ama arkadaşlar

--- Alıntı sonu ---

ellerin dert görmesin hangi tatlı bebiş giycek bunu ne kadar güzel olmuşşş

leyla:
:) nasibim :-* 4 şanslı bebişler  daha yoldalar hangisi önce gelirse    :)

prenses:

--- Alıntı yapılan: leyla - 24 Temmuz 2009, 23:04:19 --- çok hoş bir yelek modeli daha aralara yaptığım işlemeler yeleğe renk kattı

--- Alıntı sonu ---

canımmm çok şeker olmuş,ellerin dert görmesin inşallah.
sahibide iyi günlerinde giysin.
sevgiler

kardelen:
canım bu harika bişey olmuş ellerin dert görmesin keşke becerebllsemde torunuma yapabilsem bayıldımm

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git