Gönderen Konu: MF2 puan türü ile tercih edilebilen bölümler  (Okunma sayısı 824 defa)

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana
MF2 puan türü ile tercih edilebilen bölümler
« : 22 Temmuz 2011, 09:16:49 »
Bahçe Bitkileri Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması(%50 Burslu) Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması(Tam Burslu) Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Bitki Koruma Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bitkisel Üretim ve Teknolojileri(%50 Burslu) Bitkisel Üretim ve Teknolojileri(Tam Burslu) Biyoloji Biyoloji Öğretmenliği Biyoloji Öğretmenliği(Almanca) Biyoloji(%50 Burslu) Biyoloji(İkinci Öğretim) Biyoloji(İngilizce) Biyoloji(İngilizce)(%50 Burslu) Biyoloji(İngilizce)(İkinci Öğretim) Biyoloji(İngilizce)(Tam Burslu) Biyoloji(Polatlı) Biyoloji(Tam Burslu) Fen Bilgisi Öğretmenliği Fen Bilgisi Öğretmenliği(İkinci Öğretim) Fen Bilgisi Öğretmenliği(Tam Burslu) Fizik Fizik Öğretmenliği Fizik Öğretmenliği(Almanca) Fizik(%50 Burslu) Fizik(İkinci Öğretim) Fizik(İngilizce) Fizik(İngilizce)(%50 Burslu) Fizik(İngilizce)(İkinci Öğretim) Fizik(İngilizce)(Tam Burslu) Fizik(Polatlı) Fizik(Tam Burslu) Kimya Kimya(%50 Burslu) Kimya(İkinci Öğretim) Kimya(İngilizce) Kimya(İngilizce)(%50 Burslu) Kimya(İngilizce)(İkinci Öğretim) Kimya(İngilizce)(Tam Burslu) Kimya(Polatlı) Kimya(Tam Burslu) Su Ürünleri Mühendisliği Su Ürünleri Mühendisliği(İkinci Öğretim) Süt Teknolojisi Tarım İşletmeciliği(%50 Burslu) Tarım İşletmeciliği(Tam Burslu) Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Zootekni

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.