Gönderen Konu: BambAŞKa  (Okunma sayısı 12097 defa)

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana
Ynt: BambAŞKa
« Yanıtla #15 : 27 Ocak 2012, 23:00:55 »

"Sakın yanlış anlama, kendimi yitirmiş değilim, sadece sende kayboldum o kadar."

süperrrrrr 

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.

gedai

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 28 Ocak 2012, 00:10:36 »
bende onda kayboldum
labirentlerin kıyısında
sırra kadem basmış gönül evim

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #17 : 28 Ocak 2012, 10:26:24 »

Ey ayak izleri kalbimde kalanım… Şimdi herkes biraz daha sen… Her saat biraz daha geç ve aylar fazla geliyor yıllara.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #18 : 28 Ocak 2012, 10:28:08 »

Ben senden mutlu bir son değil, mutlu bir sonsuzluk istemiştim. Anlamadın! Belki de seni güzelleştiren hayatın çirkinliğiydi… Bunu da ben anlamadım! Acaba benimle mutlu olduğun için mi beraberdin yoksa ben mutlu olduğum için mi? Bu sorunun da cevabını bırakmadın. Sadece gittin. Aşk ne senin bende gördüğündür ne de benim sende gördüğüm. Aşk; birlikte gördüğümüzdür sevgili. Seninle aynı değilmiş aşka bakışımız. Sen benden kusursuz bir aşk istedin, ben senden yaşanabilir bir aşk. Belki bu yüzyılın insanı değilsin diyeceksin bana ama bence aşk karşındaki insan çırılçıplakken bile gözlerini onun gözlerinden ayırmamaktır sevgili. Bu kadar temiz severken seni, koca bir hayatı kirletip terk ettin beni. Bu hayat seni unutabileceğim kadar uzun değil sevgili.

Acım mı?

Geçmedi… Alıştım sadece.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #19 : 29 Ocak 2012, 10:00:12 »

Insan ne kadar güçlü olsa da aşkta, aşk hep yenilen oluyordu ayrılığa. Tokat gibi bir "git"le çıktı bir gün karşıma. Ummazdım bu kadar yanacağını canımın. Çok ağladım... Ağlamalarım ağlamalardan utandı.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #20 : 30 Ocak 2012, 23:02:18 »
Bitmek denen, başlamakla başlar bazen. Bu yüzden biz hiç bitmeyeceğiz çocuk! Kavuşamayacağımız için, bizim hiç ayrılığımız olmayacak. Beni bekleme çocuk! Beklemek ayrılığa dönüşür zamanla… Bul seni, kendini kaybettiğin bende. Ve unutma asla; kendin olabilmek adına sarf ettiğin aşırı gayret, bazen seni sana buldurmaz. Ve yine unutma ki herkes için her şey olmaya çabalayan, kendisi için hiçbir şey olmaz.

gedai

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 30 Ocak 2012, 23:18:19 »
Bitmek denen, başlamakla başlar bazen. Bu yüzden biz hiç bitmeyeceğiz çocuk! Kavuşamayacağımız için, bizim hiç ayrılığımız olmayacak. Beni bekleme çocuk! Beklemek ayrılığa dönüşür zamanla… Bul seni, kendini kaybettiğin bende. Ve unutma asla; kendin olabilmek adına sarf ettiğin aşırı gayret, bazen seni sana buldurmaz. Ve yine unutma ki herkes için her şey olmaya çabalayan, kendisi için hiçbir şey olmaz.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #22 : 01 Şubat 2012, 19:47:28 »

Allah'ım bana yaşattığın nasıl bir denge; ben onun için yanmaya bu denli hazır, o benden gitmeye bu denli teşne...

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2012, 11:32:04 »
Her iyilik yapan kötü, her kötülük yapan da iyi olmayabilir hayatta. Ben seni kaybetmeyi göze alacak kadar çok seviyorum unutma.

bambAŞKa

gedai

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2012, 13:14:27 »
iyilik yapmanın insana göre değiştiğini anlamalıyız.
adam bana ısrarla sigara veya herhangi bir haram maddeyi almamı isterse bu kendine göre iyilik yapmaya çalışan bir zade.ama bana görede kötülük yapan bir zade
soğuta namaz kılmayan bir adamı camiye cezbedebilirsen adam için belki burun kıvırır ama sen ona iyilik yapmış olursun
ama içiki içen birisine içiki ısmarlamak içenin hoşuna gider ama
onu iyilik değil kötülük etmiş olur ısmarlayan

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #25 : 10 Şubat 2012, 21:39:12 »

Her iyilik yapan kötü, her kötülük yapan da iyi olmayabilir hayatta.
Ben seni kaybetmeyi göze alacak kadar çok seviyorum unutma.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #26 : 14 Şubat 2012, 17:18:01 »

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #27 : 17 Şubat 2012, 01:04:08 »
Benim dilim, senin hiç duymadığın bir şarkıyı söylüyor şimdi. “Müsait bir ayrılıkta inecek var” bu şarkının adı. Ömrünü ömrüne ekleyecekleri ömürlerinden gönderenlerin hep yarım kalacak bir cümlesi vardır ve o cümlenin noktasını zaman acıyla koyar. Hadi ben şarkılara şiirlere sığınırım da… Sen? Sen daha ne kadar susabilirsin bu iklimde? Bak sustukça artıyor acılarımız.

Kahraman Tazeoğlu

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana
« Yanıtla #28 : 17 Şubat 2012, 09:38:53 »
Benim dilim, senin hiç duymadığın bir şarkıyı söylüyor şimdi. “Müsait bir ayrılıkta inecek var” bu şarkının adı. Ömrünü ömrüne ekleyecekleri ömürlerinden gönderenlerin hep yarım kalacak bir cümlesi vardır ve o cümlenin noktasını zaman acıyla koyar. Hadi ben şarkılara şiirlere sığınırım da… Sen? Sen daha ne kadar susabilirsin bu iklimde? Bak sustukça artıyor acılarımız.

Kahraman Tazeoğlu

SÜPERRRRR

Eğer insan unutmak istemezse bir günü, hatırlar o günü on yıl sonra. Ve unutmak isterse bir günü unutur onyılı…K.TAZEOGLU

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
« Yanıtla #29 : 21 Şubat 2012, 09:47:42 »

Ayrılığı engellemek yoktur, ertelemek vardır. Ve rüyalar uyumak değil, uyanmak içindir. Bir gün gideceğim belliydi zaten. Unutma hayat, elde ettiklerinden ziyade, elinde kalanlardır.”

Kahraman Tazeoğlu