Kişisel Sayfa'm > f.zehranın Kişisel Sayfası

Cuma Postası

(1/5) > >>

f.zehra:

Cuma günü mü'min başka bir sürur ile uyanıyorsa güne, cuma günü en mutahhar halde dönüyorsa en sevdiğine, cuma günü Hak rızasına dua edebiliyorsa mü'min mü'mine; o zaman cuma Hac, cuma bayram ve cuma selamet olur cemaat-i müslimine..

Hayırlı cumalar cümlemize..

gedai:

--- Alıntı yapılan: f.zehra - 10 Şubat 2012, 02:26:05 ---Cuma günü mü'min başka bir sürur ile uyanıyorsa güne,cuma günü en mutahhar halde dönüyorsa en sevdiğine,cuma günü Hak rızasına dua edebiliyorsa mü'min mü'mine;o zaman cuma Hac,cuma bayram ve cuma selamet olur cemaat-i müslimine..Hayırlı cumalar cümlemize..

--- Alıntı sonu ---

şiir gibi cuma methiyesi
yüregin var ola
cuman mübarek ola

BentSahra:

--- Alıntı yapılan: f.zehra - 10 Şubat 2012, 02:26:05 ---Cuma günü mü'min başka bir sürur ile uyanıyorsa güne,cuma günü en mutahhar halde dönüyorsa en sevdiğine,cuma günü Hak rızasına dua edebiliyorsa mü'min mü'mine;o zaman cuma Hac,cuma bayram ve cuma selamet olur cemaat-i müslimine..Hayırlı cumalar cümlemize..

--- Alıntı sonu ---

yazan kalemine gönlüne saglıkkkkk

mrkydr:

--- Alıntı yapılan: f.zehra - 10 Şubat 2012, 02:26:05 ---Cuma günü mü'min başka bir sürur ile uyanıyorsa güne, cuma günü en mutahhar halde dönüyorsa en sevdiğine, cuma günü Hak rızasına dua edebiliyorsa mü'min mü'mine; o zaman cuma Hac, cuma bayram ve cuma selamet olur cemaat-i müslimine..
Hayırlı cumalar cümlemize..

--- Alıntı sonu ---
Amin Ecmainnnnnnn Hayırlı Cumalar

dertdermanolunca:

Uyandım gafletten oldum perişan
Bir nur doğdu alem oldu ürişan
Selam verdi geldi üç beş dervişan
Okudum harfını noktasın tek tek ;şairin dediği gibi,bu güzel sayfanın içinde güzel kelamlar karşısında,uyanmamak eldemi ki..
   Uyandıran gönüllriniz şad ,yazan kalemleriz elif düşünce ve fikirleriniz cevher olsun...
Tüm ümmedi muhammedin İslam-ı alemin ve bütün insanlığın Mübarek olsun...Hayırlı Cumalar..

"cuma günü en mutahhar halde dönüyorsa en sevdiğine,"ne mutlu o dönenlere...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git