Gönderen Konu: Sevgili Üyelerin Dikkatine..!!Günde 2 Konudan Fazla Başlık Açmak Yasaktır.  (Okunma sayısı 2263 defa)

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana

Günde 2 Konudan Fazla Başlık Açmak Yasaktır.
FORUM YÖNETİMİ

Arkadaşlar malumunuz eski siteden yeni siteye taşındık ve yeterli konu sayısınıa ulastık sayılır.bu kolay iş değildi..
bu taşınma işinde bana yardımcı olan yöneticilerimizden.,prensese hürmete ayrıca teşekkür ederim.
hacerulesvet leyla bulent ve usta 28 kardeşlerimiz forumumuza actıkları güzel başlıklarla forumu canlandırdılar.

Önemli konumuz bir bölümde günlük başlık açma konusunda.. Bir bölümde aynı gün içerisinde EN FAZLA 1 BAŞLIK açılmalıdır. Bunun sebebi bir anda çok başlık açılarak önceden açılmış diğer başlıkları bir anda aşağıya kaydırmamak ve de başlık düzenini sağlamaktır.

Bu forumumuzun iyiliği içindir..Adminlerde dahil günde  2 başlıktan fazla açmak yasaktır.böylece diger başlıklar yorumlanamadan aşagılara kaymayacaktır.cünki bildiginiz gibi beli bir süre cevaplanamayan konular direk çöpkutusuna kendiliğinden düşmektedir.bunu bilmeyen üyelerimizin yazıları okunmadan yorumlanmadan çöp kutusuna düşmektedir.

Lütfen sevgili nasibimce üyeleri bu konuya hassasiyet gösterelim.Herşey forumunzun iyiiği içindir..

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.

prenses

• Ziyaretçi

Günde 1 Konudan Fazla Başlık Açmak Yasaktır.
FORUM YÖNETİMİ

Arkadaşlar malumunuz eski siteden yeni siteye taşındık ve yeterli konu sayısınıa ulastık sayılır.bu kolay iş değildi..
bu taşınma işinde bana yardımcı olan yöneticilerimizden.,prensese hürmete ayrıca teşekkür ederim.
hacerulesvet leyla bulent ve usta 28 kardeşlerimiz forumumuza actıkları güzel başlıklarla forumu canlandırdılar.

Önemli konumuz bir bölümde günlük başlık açma konusunda.. Bir bölümde aynı gün içerisinde EN FAZLA 1 BAŞLIK açılmalıdır. Bunun sebebi bir anda çok başlık açılarak önceden açılmış diğer başlıkları bir anda aşağıya kaydırmamak ve de başlık düzenini sağlamaktır.

Bu forumumuzun iyiliği içindir..Adminlerde dahil günde  1 başlıktan fazla açmak yasaktır.böylece diger başlıklar yorumlanamadan aşagılara kaymayacaktır.cünki bildiginiz gibi beli bir süre cevaplanamayan konular direk çöpkutusuna kendiliğinden düşmektedir.bunu bilmeyen üyelerimizin yazıları okunmadan yorumlanmadan çöp kutusuna düşmektedir.

Lütfen sevgili nasibimce üyeleri bu konuya hassasiyet gösterelim.Herşey forumunzun iyiiği içindir..

Aynen katılıyorum canım sana...
almış olduğun bu güzel karardan dolayı seni tebrik ediyorum.
sevgiler selamlar,saygılar...

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
Allahım !!!!iki gün bakmıyoruz  neler olmuş neler... Valla takıldım kaldım ne yazacağımı bilemiyorum...Beynimin ve bedenimin yorgunluğuna ilaveten birde kural eklemişsiniz sevgili nasibim...  :)
Aslında güzel olmuş diyerekden fazla fırça yemem diye düşünüyorum...
Güzel olmuş güzel :) :) :)

prenses

• Ziyaretçi

Günde 1 Konudan Fazla Başlık Açmak Yasaktır.
FORUM YÖNETİMİ

Bu forumumuzun iyiliği içindir..Adminlerde dahil günde  1 başlıktan fazla açmak yasaktır.böylece diger başlıklar yorumlanamadan aşagılara kaymayacaktır.cünki bildiginiz gibi beli bir süre cevaplanamayan konular direk çöpkutusuna kendiliğinden düşmektedir.bunu bilmeyen üyelerimizin yazıları okunmadan yorumlanmadan çöp kutusuna düşmektedir.

sakin sakin,rahat olun yasak delinmedi,aynen devam ediyor,
günde her üyenin bir konu açma hakkı vardır,ama yorum hakkı sınırsız....
sevgiler

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
canım notfound bunu bilmiyordu uzun bir ara yoktu.şiirler kalsın şimdilik arka  planda tek tek ön sayfaya taşırız..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.

Berre

• Ziyaretçi
kurallara uyan üyelere teşekkür ederiz

tesekkürler a.r.o tesekkürler

Çevrimdışı Sare

• Yeni Üye
  • *
  • Rep +0/-0
  • ..Son Bahar..
Salemün Aleyküm

Sevgili arkadaslar  az önce bende ardi ardina birkac konu actim kusura bakmayin bu konuyu henüz gördüm silme yetkisinede sahip olmadigim icin siz gerekeni yaparsiniz artik.

Selam ve dua ile.
Efsun -i bakisina hayranim
Lal olmus dilimle sana
Isyanimla sevdami sunarim
Feryad-i figan eyleme bana yanarim son demimle sana

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2

Sarecim hosgeldin safalar getirdin çok büyük bir boşlugu doldurdun tesekkürler..

şimdilik kalsın silmeyelim arka plana taşırız biz..

paylaşımlarını beklliyoruz..

.

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.

Çevrimdışı Sare

• Yeni Üye
  • *
  • Rep +0/-0
  • ..Son Bahar..
Safalar buldum insallah bundan sonrasi daha dikkatli olacagim  ilk gelis  heyecani diyelim :)

Selam ve dua ile.
Efsun -i bakisina hayranim
Lal olmus dilimle sana
Isyanimla sevdami sunarim
Feryad-i figan eyleme bana yanarim son demimle sana

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2

Günde 2 Konudan Fazla Başlık Açmak Yasaktır.
FORUM YÖNETİMİ

Bu forumumuzun iyiliği içindir..Adminlerde dahil günde  2 başlıktan fazla açmak yasaktır.böylece diger başlıklar yorumlanamadan aşagılara kaymayacaktır.cünki bildiginiz gibi beli bir süre cevaplanamayan konular direk çöpkutusuna kendiliğinden düşmektedir.bunu bilmeyen üyelerimizin yazıları okunmadan yorumlanmadan çöp kutusuna düşmektedir.

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
acıttııııııııııııııııı sory
küsssssss bee.gif bee.gif bee.gif
 monre