Gönderen Konu: Bir kadın çocuktur aslında  (Okunma sayısı 1344 defa)

Çevrimdışı mrkydr

  • Administrator
  • Üstad
  • *
  • İleti: 12 912
  • Rep +35/-3
Bir kadın çocuktur aslında
« : 26 Eylül 2009, 16:05:28 »
Bir kadın çocuktur aslında…..Çocuk gibi davranmayı sever.Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.

Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını..ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez.söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını ister.Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz..

Bir kadın güçlüdür aslında.hatta erkeklerden çok daha güçlüdür.ama bu gücünü herzaman ortaya koymasını sevmez.ister ki,erkeğin gücü kendisine huzur versin.kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğinyapmasını bekler.böylece hem daha kadın olduğunu hissedecektir hem de erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir.ancak kadın gücünü göstermek istediğinde onu engelleyemezsiniz.yapmak istediği birşeyvarsa mutlaka yapar.

Bir kadın sevgidir aslında.içinde her zaman sevgiyi taşır.sevdiklerindenkolay ayrılamaz.Sevdiklerini kolay kolay kıramaz.zor sever; ama,tam sever.Bir kadının tam anlamıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini beyninin de kabul etmesi gerekir.Ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsınız.belki kolayca yüreğine girebilirsiniz.ancak beyninde yer her an terk edilebilirsiniz.Sevmediği halde terk etmeyen kadınlar da var elbette.Bunun tek nedeni ise engelleyemedikleri acımak duygusudur.

Bir kadın yalnızdır aslında.Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz.Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır.o dünyaya kimsenin girmesine izin vermez.Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz.Yalnızlık onun sığınağıdır.O sığınağa ne zaman gireceğine,ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir.Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız,onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz.


Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin..!!!
Çünkü ALLAH gözyaşlarını sayar…..!!!!

Kadın;erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından yaratılmadı... öyle olsaydı ezilirdi... Üstün olsun diye başındanda yaratılmadı...

AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI……

Eşit olsun diye……
Kolun biraz altında…Korunsun diye...
KALP HİZASINDA SEVİLSİN DİYE...