Nasibimce - Forum Hakkinda > Forumdan Haberler

googlede reklam

(1/5) > >>

MENEKŞE:
BENCE: ARKADAŞLAR

bu vebal işidir islamda CIGIR açmaktır , manasıda ebedi deftere günah yazılmasıdır nasılmı oluyor ?
izah edelim bir kişinin ilkkez bir günahı sizin açmış oldugunuz yoldan yapması demek o günahı işledikçe
hem kendisine hemde size günah yazılması demektir,

eee  islamı sitenin kız arkadaşkurmak isteyen bayanlarıda tabiki turbanlı olacak
ama o resimlere kanmayın bunlar birer tuzaktır...

ayrıca onunda gunaha alıştırdıklarıda ilk kapı siz oldugunuza göre gene arar sizi bulur,
islamın en güzel yanıda budur aslında sevaplarda bunun gibi yazılır,
birde insan oğlunu kolay para cezbeder , ve azdırır
kolay para kazanmak
     yıllarımızı bilgisayara verdik para kazanmak bu kadar kolay olsaydı şimdi her devlette internet kullanıcıları zengin olurdu,
lütfen
kanmayalım arkadaşlar bunlar para tuzagı
google adense diye yazın tıklayın en güzel para burdan alınır sitenize ip ten tıklamayı hesap eder
tabi bazı uyanıklar bir birlerini her gün tıklayarak
HESAPLARINDA KOLAY PARA KAZANDIKLARINI ZANNEDER .OYSAKİİ
parayı kolay yoldan kazanmak isterler buda bir nevi
HIRSIZLIKTIR
Lütfen insan nereye gitse doğruluktan ayrılmamalı dır.
sevgi ve saygılarımla

şimdi bu sitenin adminlerine soruyorum ????

bu dünyamı ?
yoksa
AHİRETMİ ?

mrkydr:

Sayın menekşe sizin reklamlarla  ilgili düşüncenize katılıyorum haklısınız. Ama ben defalarca nasibimin ağzından  ben siteye reklam almayı düşünmüyorum , amaç Allah rızası dediğini duymuş birisiyim .... Ki siz bunun öyle olduğunu benden daha iyi biliyor olmalısınız.  Nede olsa ben sitenize yeni gelen bir üyeyim. Müsaade edelimde nasibim açıklmasını yapsın olmazmı.?
Saygılar...

MENEKŞE:

--- Alıntı yapılan: merakiyidir - 27 Aralık 2009, 13:38:29 ---
Sayın menekşe sizin reklamlarla  ilgili düşüncenize katılıyorum haklısınız. Ama ben defalarca nasibimin ağzından  ben siteye reklam almayı düşünmüyorum , amaç Allah rızası dediğini duymuş birisiyim .... Ki siz bunun öyle olduğunu benden daha iyi biliyor olmalısınız.  Nede olsa ben sitenize yeni gelen bir üyeyim. Müsaade edelimde nasibim açıklmasını yapsın olmazmı.?
Saygılar...

--- Alıntı sonu ---
sevgili merak iyidir ben sizi saygıyla karşılıyoprum

yazım yönetime

resimdeki gördüğünün açıklaması olamaz düpedüz şahlabantlıktır .

tabiri caizse hacıanalıktır.

ve bu resim silindi silen ben sildim diye yazsında kim miş bu resimden utanan onu bari bilsek

MENEKŞE:
 resimi silmek neyi degiştirir?

en çok garibime gidende ney biliyormusunuz bir çok insan bu konuyu okudu

ve bir cevap bile yazamadı haklısınız veya haksızsınız ?

ama her konuda ahkam kesenler akşama kadar yazılarında islamiyeti düşürmeyenler ?

ve islamda en kötü şeyin iki yüzlülük oldugunu bilipte ses çıkaramayanlar ?

en çok ta buna yanıyorum.

demek ki münafıklık  sadece kuranda veya hadislerde anlatıldıgını ne kadarda dogruluyor.

bir nevi ses çıkarmamakta veya dolaylı tastik etmekte münafıklık degilmidir

nerde şehy lerinden fetba alanlar , nerde gönül universitesinde çoşanlar yazsanıza

burası yazılarımızı paylaşma ortamı degilmi ?

buyrun ..

isterseniz bilenlerinize sorun ögrenin gelin de öyle yazışalım ?
ne dersiniz ????

BentSahra:

--- Alıntı yapılan: MENEKŞE - 27 Aralık 2009, 13:43:40 ---
--- Alıntı yapılan: merakiyidir - 27 Aralık 2009, 13:38:29 ---
Sayın menekşe sizin reklamlarla  ilgili düşüncenize katılıyorum haklısınız. Ama ben defalarca nasibimin ağzından  ben siteye reklam almayı düşünmüyorum , amaç Allah rızası dediğini duymuş birisiyim .... Ki siz bunun öyle olduğunu benden daha iyi biliyor olmalısınız.  Nede olsa ben sitenize yeni gelen bir üyeyim. Müsaade edelimde nasibim açıklmasını yapsın olmazmı.?
Saygılar...

--- Alıntı sonu ---
sevgili merak iyidir ben sizi saygıyla karşılıyoprum

yazım yönetime

resimdeki gördüğünün açıklaması olamaz düpedüz şahlabantlıktır .

tabiri caizse hacıanalıktır.

ve bu resim silindi silen ben sildim diye yazsında kim miş bu resimden utanan onu bari bilsek

--- Alıntı sonu ---

Siz eşşizsiniz sayın menekşe.orijinal olduğunuzuda her halinizle belli ediyorsunuz.
Eklediğiniz görseli sildim.farlılıklarınızı bu kadar çarpıcı biçimde ifade etmenizde normal sizi hoşgörüyorum.herkes siz kadar ahlaklı dürüst olamaz.biz ahlaksızız ki böyle reklamlar alıyoruz.

Bu reklamlar kalacak.siz isterseniz gidebilirsiniz..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git