Gönderen Konu: Ödülümü aldım, başucuma koydum  (Okunma sayısı 4140 defa)

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana
Ödülümü aldım, başucuma koydum
« : 03 Mart 2010, 12:49:47 »
monre monre monre monre

"DOSTLUK ÖDÜLÜM"

apl.gif apl.gif apl.gif

http://gelibolu17.blogspot.com/

Canım arkadaşım prensesime çokkk teşekkür ediyorum beni bu ödüle layık gördüğü için.... beni çok mutlu etti.Kendisine cook tesekkür ediyorum.

ormanların prensi fakirlerin dostu, notfound , Pambuk Prenses'i öldürmeye kıyamaz ve onu ormanda serbest bırakır.

Ormanda tek başına kalan Pambuk Prenses ormanda biraz yürüdükten sonra küçük bir kulube görür.kulubenin üzerinde nasibimce.com yazıyordur. Kapıyı tıkladığında içeride kimsenin olmadığın görür, içeri girdiğinde ise eşyaların küçüçük olduğunu görür

Öyle çok uykusu gelmiştir ki, yatakları birleştirip uyuyuverir

Bir zaman sonra ormandan yedi tane cüce gelir ve yataklarında uyumuş olan Pamuk Prensesi görür

hürmet ,usta28,ketum,bygece,kendimce ,aslan

Cüceler hergün ormana çalışmaya giderken Pambuk Prenses de nasibimcede  temizlik ve yemek yapıp onların dönmesini bekler

Bu sırada kötü kalpli kraliçe (naliya) :)))Pambuk Prenses'in yaşadığını aynası sayesinde öğrenmiştir

Pambuk Prenses'i aramak için yaşlı kadın kılığında ormana gider ve nasibimi kulübede görür.nasibim ona yardım eder..gercek sevgi gösterir

Leyla (naliya blogcu)Pambuk Prensesin ve nasibiminyardımına karşılık prensese  zehirli kırmızı bir elma verir

Cüceler eve geldiğinde Pambuk Prenses'i öldü sanır ve onu her zaman görebilmek için camdan bir tabuta koyarlar

Etrafında ağlayıp onunla vedalaşırken ormanda gezinen yakışıklı prens gelir ve Pambuk Prensesin yüzünü görür görmez ona aşık olur.

Pambuk Prenses uykusundan uyanır

artık kulubesinde kendisine zarar veren o yaslı kadın ve tayfası (menekse sonyolcu,vs vs )yoktur

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.

Çevrimdışı mrkydr

• Administrator
  • Üstad
  • *
  • Rep +35/-3
Ynt: Ödülümü aldım, başucuma koydum
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2010, 13:04:08 »
merakiyidir her yerde gıcıklığını belli etmese ölür zaten.. meraklı meraklı en önden gidiyor :)
ellerine sağlık nasibim çok güldüm yaaaaaaa.. monre 16

prenses

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2010, 10:06:23 »
monre monre monre monre

ormanların prensi fakirlerin dostu, notfound , Pambuk Prenses'i öldürmeye kıyamaz ve onu ormanda serbest bırakır.

Ormanda tek başına kalan Pambuk Prenses ormanda biraz yürüdükten sonra küçük bir kulube görür.kulubenin üzerinde nasibimce.com yazıyordur. Kapıyı tıkladığında içeride kimsenin olmadığın görür, içeri girdiğinde ise eşyaların küçüçük olduğunu görür

Bir zaman sonra ormandan yedi tane cüce gelir ve yataklarında uyumuş olan Pamuk Prensesi görür

haspınar,hürmet ,usta28,ketum,bygece,kendimce ,aslan

Cüceler hergün ormana çalışmaya giderken Pambuk Prenses de nasibimcede  temizlik ve yemek yapıp onların dönmesini bekler

Bu sırada kötü kalpli kraliçe (naliya) :)))Pambuk Prenses'in yaşadığını aynası sayesinde öğrenmiştir

Pambuk Prenses'i aramak için yaşlı kadın kılığında ormana gider ve nasibimi kulübede görür.nasibim ona yardım eder..gercek sevgi gösterir

Leyla (naliya blogcu)Pambuk Prensesin ve nasibiminyardımına karşılık prensese  zehirli kırmızı bir elma verir

Cüceler eve geldiğinde Pambuk Prenses'i öldü sanır ve onu her zaman görebilmek için camdan bir tabuta koyarlar

Etrafında ağlayıp onunla vedalaşırken ormanda gezinen yakışıklı prens gelir ve Pambuk Prensesin yüzünü görür görmez ona aşık olur.

artık kulubesinde kendisine zarar veren o yaslı kadın ve tayfası (menekse sonyolcu,vs vs )yoktur

heheeeee ay ne güldüm sabah sabah,
marlıyn monreo nun nasibimce şubesi,
bu gifede ayrıca takıntılıyım zaten.
 ne diyim çok hoş olmuş,tayfalar bu duruma biraz bozulacak gibi nasibim.
ne dersin?

Çevrimdışı gullerhurmetine

• Administrator
  • Kalfa
  • *
  • Rep +18/-4
  • evli 6 kız sahibi . maksat ilahi rıza .
    • AşK DediĞiN Ya Allah'tan GeLmeLi...Ya Allah İçİn OLmaLı...Ya Da Allah'a ULaşTıRMaLı; YoKSa YerLe BiR OLmaLı...
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2010, 10:09:44 »
 apl.gif apl.gif apl.gif apl.gif tesekkürler helal birtanesin

Çevrimdışı gullerhurmetine

• Administrator
  • Kalfa
  • *
  • Rep +18/-4
  • evli 6 kız sahibi . maksat ilahi rıza .
    • AşK DediĞiN Ya Allah'tan GeLmeLi...Ya Allah İçİn OLmaLı...Ya Da Allah'a ULaşTıRMaLı; YoKSa YerLe BiR OLmaLı...
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2010, 10:24:18 »
bende aldım ve benim hediyem .
<a href="http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=873177" target="_blank" class="new_win">http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=873177</a>

deyerli prenses ablama canı gönülden teşekür ediyorum

prenses

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2010, 10:35:04 »
Çok güzelmiş hürmet.çok duygulandım.
emeklerine sağlık,sevgiler

gedai

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2010, 11:46:40 »
tebrik ediyorum ödülü alana

Çevrimdışı ketum

• Üstad
  • Rep +3/-0
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2010, 19:38:13 »
tebrik ediyorum
HİÇ !

gedai

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2010, 21:46:19 »
merakiyidir her yerde gıcıklığını belli etmese ölür zaten.. meraklı meraklı en önden gidiyor :)
ellerine sağlık nasibim çok güldüm yaaaaaaa..

BEN DAHA ÇOK GÜLDÜM

Çevrimdışı BentSahra

• Yönetici
  • Üstad
  • *
  • Rep +163/-2
  • Estagfurullah El Aziym muhtacız sana
« Yanıtla #9 : 09 Mart 2012, 16:22:57 »
monre monre monre monre

"DOSTLUK ÖDÜLÜM"

http://gelibolu17.blogspot.com/

Canım arkadaşım prensesime çokkk teşekkür ediyorum beni bu ödüle layık gördüğü için.... beni çok mutlu etti.Kendisine cook tesekkür ediyorum.

hürmet ,usta28,ketum,bygece,kendimce ,aslan

Allahım darlık verme kalbime mekân senin ..

İnsan arar,
Sadece arar,
Nasibini arar,
Nasibi kadar arar.
Ne bulursa lütfedildiği için bulur, Lütfedildiği kadar bulur.