Gönderen Konu: Hangi Tatsınız?  (Okunma sayısı 2891 defa)

Çevrimdışı sevi...

• Bağımlı Üye
  • Rep +0/-0
  • Sevi... Yalnızca O'nu...
    • Nasibimce
Hangi Tatsınız?
« : 30 Haziran 2012, 12:10:34 »
http://testyourself.tr.msn.com/olcer/Hangi_tats%C4%B1n%C4%B1z/Test.aspx

Dünyayı beş duyumuzla algılıyoruz. Bunlardan birisi de tat alma duyusu. Her şeyin farklı bir tadı olduğu bu dünyada, sizin ağızlarda bıraktığınız tadın nasıl olduğunu merak ettik. Bilimsellikten uzak testimizde hangi tat olduğunuzu buluyoruz.

Sevi... Yalnızca O'nu...

Ey Rabbim, ben kendimi biliyorum, Sen benim hakkımda iyi düşünen ve söyleyenleri yalancı çıkarma...
Amin

Çevrimdışı sevi...

• Bağımlı Üye
  • Rep +0/-0
    • Nasibimce
Ynt: Hangi Tatsınız?
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012, 12:11:12 »
Tıkla,gör,dene sonucu buraya yaz bakim,haydiiii :) kontrole gelcem bende yapmaya gidiyorum :)

Sevi... Yalnızca O'nu...

Ey Rabbim, ben kendimi biliyorum, Sen benim hakkımda iyi düşünen ve söyleyenleri yalancı çıkarma...
Amin

Çevrimdışı sevi...

• Bağımlı Üye
  • Rep +0/-0
    • Nasibimce
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2012, 12:14:54 »
Tırınınıımmm yaptımm,ve sonucu sizlerle paylaşıyorum hiç yalansız...Bakın ben hangi tatmışım :)
uff uzak dur ağzın yanabilir :)

Acı
Sizin tatlar dünyasındaki karşılığınız acı. Bu özelliğinizi herkes sevmiyor ancak geniş bir hayran kitleniz var ve sizi sevenlerin sizden vazgeçmesi mümkün değil. Hayatın olumsuz taraflarını göstermekte ve insanlara gerçekleri söylemekte üzerinize yok.

Sevi... Yalnızca O'nu...

Amin

Çevrimdışı sevi...

• Bağımlı Üye
  • Rep +0/-0
    • Nasibimce
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2012, 12:15:57 »
Ne yalan söyliyim aynı ben :)

Sevi... Yalnızca O'nu...

Amin